Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Голосование
Какой предмет легче?
Всего 158 человек

план работы на перыяд зімовых канікул

Дата: 23 декабря 2016 в 09:26, Обновлено 23 декабря 2016 в 09:32

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Рычоўскі дзіцячы сад-

сярэдняя школа”

___________М.Ул.Каляда

“___”________2016г.

ПЛАН

РАБОТЫ ШКОЛЫ

 ПА ПЕРЫЯД ЗІМОВЫХ КАНІКУЛ

2016/2017 н.г.

ДАТА

НАЗВА МЕРАПРЫЕМСТВА

УДЗЕЛЬНІКІ

АДКАЗНЫЯ

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

26.12

Віктарына “Асабістая гігіена”

5-10 класы

Атаманчук С.В.

Класныя кіраўнікі

10.00

Творчая майстэрня “Цацкі пад елку”

1-4 класы

Рай В.І.

Класныя кіраўнікі

11.00

Тэматычная дыскатэка “Свята Новага года”

5-10 класы

Радчанка В.Дм

Класныя кіраўнікі

12.00

27.12

Інтэлектуальны турнір “Красота русского слова”

6-10 класы

Каляда Н.Р.

Класныя кіраўнікі

10.00

Гульня-падарожжа “Які розны Новы год”

1-5 класы

Леўкавец І.М.

Класныя кіраўнікі

11.00

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

5-10 класы

Атаманчук І.В.

Класныя кіраўнікі

12.00

28.12

Віртуальнае падарожжа“Помнікі Гомельшчыны”

5-10 класы

Рай Т.М.

Класныя кіраўнікі

10.00

Творчая майстэрня “Самаробныя льлькі”

1-4 класы

Кошман А.А.

Класныя кіраўнікі

11.00

Трэнінг “На што я маю права”

8-10 класы

Грэцкая А.А.

Класныя кіраўнікі

12.00

Спартыўныя гульні на свежым паветры

5-7 класы

Атаманчук І.В.

12.00

29.12

Геаграфічная віктарына “Беларусь”

6-10 класы

Бурак Г.У.

Класныя кіраўнікі

10.00

Вусная народная творчасць: прыказкі, прымаўкі, загадкі

1-5 класы

Рыдзецкая А.І.

Класныя кіраўнікі

11.00

Тэматычная дыскатэка

“Зімовыя забавы”

1-10 класы

Радчанка В.Д.

12.00

30.12

Творчая майстэрня “Падарункі з паперы”

1-4 класы

Леўкавец Н.М.

Класныя кіраўнікі

10.00

Збор БРПА

Радчанка В.Д.

11.00

Спартыўныя гульні на свежым паветры

1-4 класы

Атаманчук І.В.

Марціноўскі А.Л.

11.00

5-10 класы

12.00

31.12

Танцавальная праграма  “Танцуем разам”

1-4 класы

Радчанка В.Д.

Класныя кіраўнікі

10.00

Трэнінг “Рух і здароўе”

5-10 класы

Грэцкая А.А.

Класныя кіраўнікі

11.00

Тэматычная дыскатэка “Мы выбіраем здароўе”

4-10 класы

Радчанка В.Дз.

Класныя кіраўнікі

12.00

02.01

Гульня па правілам дарожнага руху

1-4 класы

Рай В.І.

Класныя кіраўнікі

10.00

Камп’ютарныя гульні

1-4 класы

Якушэвіч Я.А.

11.00

5-7 класы

12.00

Рухомыя гульні на свежым паветры

8-10 класы

Атаманчук І.В.

11.00

03.01

Новы год у “Машыне часу”(завочнае падарожжа па розных краінах)

1-4 класы

Леўкавец І.М.

10.00

Караоке-шоу “Чароўны сундучок”

5-10 класы

Радчанка В.Д.

Класныя кіраўнікі

11.00

Тэматычная дыскатэка “Здароўе і прыгажосць”

4-10 класы

Атаманчук С.В.

Класныя кіраўнікі

12.00

04.01

Творчы конкурс “Снежная баба”

1-4 класы

Кошман А.А.

Класныя кіраўнікі

10.00

Трэнінг “Як пазбегнуць стрэсу”

5-7 класы

Грэцкая А.А.

10.00

Гутарка “Прафесіянальны тып асобы”

8-10 класы

Класныя кіраўнікі

11.00

Шахматны турнір

1-10 класы

Атаманчук С.В.

12.00

05.01

Экскурсія ў рэзідэнцыю Дзеда Мароза

1-10 класы

Класныя кіраўнікі

06.01

Матэматычная гульня “Слабое звено”

5-10 класы

Рыдзецкая А.П.

10.00

Экскурсія ў прыроду “Калядкі”

1-4 класы

Леўкавец Н.М.

Класныя кіраўнікі

10.00

Валанцерская акцыя “Дапамога побач”

7-10 класы

Радчанка В.Д.

11.00

Дыскатэка “Танцуем разам”

1-10 класы

Класыя кіраўнікі

12.00

Штодзённа працуе камп’ютарны клас, спартыўная зала і бібліятэка.

Намеснік дырэктара па ВВР__________Г.С.Торчык

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.