Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Голосование
Какой предмет легче?
Всего 157 человек

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ НА ЧАС ВЯСЕННІХ КАНІКУЛ

Дата: 22 марта в 14:44
Автор: Коляда Н. В.

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Рычоўскі дзіцячы

сад-сярэдняя школа”

____________М.У.Каляда

“____”_________2018г

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

НА ЧАС ВЯСЕННІХ КАНІКУЛ

Мерапрыемствы

Час

правядзення

Месца

правядзення

Удзельнікі

Адказныя

Панядзелак 26.03

Індывідуальныя кансультацыі для вучняў і іх бацькоў па пытаннях навучання і выхавання

9.00 – 12.00

Школа

Бацькі

Вучні

Грэцкая А.А.

Тэматычная выстава “Памяць сэрца”

(да 75-годдзя Хатынскай трагедыі)

сакавік

Школа

Бацькі

Вучні

Рыдзецкая А.І.

Гульня па правілах дарожнага руху

10.00 – 11.00

К.№1

1-4 клас

Леўкавец Н.М.

Прагляд відэафільма па правілах дарожнага руху

11.00 – 12.00

К.№14

5-11 клас

Якушэвіч Я.А.

Літаратурная кампазіцыя “Званы Хатыні”

(мерапрыемства разам  з клубам)

13.00 – 14.00

Клуб

Вучні

Класныя кіраўнікі

“Вясёлка творчасці”

12.00 – 12.45

К.№5

1-4 клас

Леўкавец Н.М.

Кансультацыя па профарыентацыі

12.00 – 13.00

К.№ 8

Вучні 11 класа

Калада Н.Р.

Секцыя “Футбол”

17.00-17.45

Спартыўная зала

Рыдзецкі М.І.

Секцыя “Футбол”

18.00-18.45

Спартыўная зала

Рыдзецкі М.І.

Аўторак 26.03

Кіналекторый “Мае правы і абавязкі”

11.00 – 12.00

Школа

5-11 клас

Каляда Н.Р.

Віктарына “Што я ведаю пра шкодныя звычкі”

11.00 – 12.00

К.№ 2

1 – 4 клас

Лагун В.А.

Спаборніцтвы па футболу

12.00 – 13.00

Спартыўная зала

5-11 клас

Рыдзецкі М.І.

“Танцуем разам”

12.00 – 12.45

13.00 – 13.45

К. №14

3, 6, 7 клас

Леўкавец І.М.

Секцыя “Футбол”

17.00-17.45

Спартыўная зала

Рыдзецкі М.І.

Секцыя “Футбол”

18.00-18.45

Спартыўная зала

Рыдзецкі М.І.

Серада  27.03

Экскурсія ў музей

(г. Тураў)

9.30 – 13.00

Вучні

Рыдзецкая А.І.

Грэцкая А.А.

Чацвер 28.03

Навядзенне парадку ля “Брацкай магілы”

10.00 – 11.00

В. Рычоў

Удзельнікі валанцёрскага атрада

Рыдзецкі М.І.

Віктарына “Ці ведаеш ты закон?”

10.00 – 11.00

К.№9

1-4 клас

Бурак Г.У.

Акцыя “Чысты двор”

11.00 – 12.00

Школьны двор

1 – 11 клас

Мажака В.В.

Рыдзецкая А.П.

“Чароўны свет кулінарыі”

12.00 – 12.45

13.00 – 13.45

К.№4

6, 7 клас

Атаманчук С.В.

“Чароўная бусінка”

12.00 – 12.45

13.00 – 13.45

К.№1

1-4 клас

Рыдзецкая А.І

Секцыя “Баскетбол”

16.00-16.45

Спартыўная зала

Якушэвіч Я.А.

Секцыя “Баскетбол”

17.00-17.45

Спартыўная зала

Якушэвіч Я.А.

Пятніца 29.03

Віктарына “Падарожжа по родным краі. Мая малая Радзіма”

11.00 – 12.00

К.№3

1 – 4 клас

Леўкавец І.М.

Кансультацыя па профарыентацыі

11.00 – 12.00

К.№ 8

Вучні 10 класа

Калада Н.Р.

Спабоніцтвы па баскетболу

11.00 – 12.00

Спартыўная зала

7-11 клас

Якушэвіч Я.А.

“Мастацкая нітка”

12.00 - 12.45

К.№1

1-4 клас

Рай В.І.

“Займальная інфарматыка”

12.00 - 12.45

К.№14

6, 7, 8 клас

Якушэвіч Я.А

Тэматычная дыскатэка “Моладзь супраць наркотыкаў”

13.00 – 14.00

Актавая зала

5 – 11 клас

Атаманчук С.В.

Секцыя “Настольны тэніс”

16.30-17.15

Спартыўная зала

Якушэвіч Я.А.

Секцыя “Настольны тэніс”

17.30-18.15

Спартыўная зала

Якушэвіч Я.А.

Субота 30.03

Гульня “Моцная дружба”

10.00 – 11.00

Кабінет №1

1 – 4 клас

Рай В.І.

Віктарына “Зямлі славутыя імёны”

11.00 – 12.00

Кабінет №7

5 – 11 клас

Рай Т.М.

Пасяджэнне бацькоўскага  клуба “Сям’я”

11.00 – 12.00

К. № 4

Бацькі

Грэцкая А.А.

“Умелыя рукі”

9.00 – 9.45

10.00 – 10.45

К. №4

5,6, 7 клас

Рыдзецкі М.І.

Секцыя “Валейбол”

11.00 – 11.45

Спартыўная зала

Рыдзецкі М.І.

Секцыя “Валейбол”

12.00 – 12.45

Спартыўная зала

Рыдзецкі М.І.

Нам.дырэктара  па   ВВР__________А.А. Грэцкая

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.